Kubilay Hasan Gürcan

Yönetim Kurulu

Kubilay Hasan Gürcan ile İlgili Haberler

BAŞBAKAN YARDIMCISI BABACAN, TEŞKİLAT MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, partililere seçimlerin son gününe kadar çalışmalarını rehavete kapılmamalarını isteyerek, uyarıda bulundu.
30 Kasım 2013
AK PARTİ KASIM AYI İL DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Kayseri İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının mevcut Başkan Mehmet Özhaseki olduğunu söyledi.
25 Kasım 2013
AK PARTİ'DEN ENGELLİLERE MORAL ZİYARETİ
Ak Parti Kayseri Milletvekilleri, il başkanı ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Kayseri Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü oyuncularına oynayacakları maç öncesi moral verdi.
24 Kasım 2013
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KURTULMUŞ TEŞKİLAT MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
AK Parti Genel Başkanı Yardımcı Numan Kurtulmuş, Ak Parti'nin siyasi olarak rakibi olmadığını söyleyerek, "CHP'nin ya da başka bir siyasi partinin yakın dönemde bugün ki şartlar sürdüğü takdirde, bir başarısı ya da iktidar olma alternatifi görünmüyor" dedi.
14 Kasım 2013
BİR YILLIK EMEĞİN KARŞILIĞI
Kayseri Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Faruk Şahin ve yönetim kurulu üyesi Levent Özocak, AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz'i ziyaret etti.
08 Kasım 2013
AK PARTİ KAYSERİ İL TEŞKİLATI, TEMAYÜL YOKLAMASI YAPTI
AK Parti Genel Merkezi'nin aldığı, 30 Mart 2014'te yapılacak yerel seçimler için Belediye Başkan Adayları'nın belirlenmesi amacıyla Büyükşehir Belediyesi'nin bulunduğu 16 ilde 'Temayül Yoklaması' kararı doğrultusunda Ak Parti Kayseri İl Başkanlığı da Kayseri'de 'Temay...
28 Ekim 2013
AK PARTİ İL DANIŞMA TOPLANTISI
Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen AK Parti Ekim ay İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.
28 Ekim 2013
AK PARTİ İNCESU İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI
AK Parti, Eylül ayı İncesu İlçe Danışma Toplantısı yapıldı.
28 Eylül 2013
AFGAN ÖĞRENCİLERDEN AK PARTİ'YE ZİYARET
Kayseri'de eğitim gören yaklaşık 150 Afganistanlı öğrenciyi temsilen 3 öğrenci AK Parti'yi ziyaret etti.
26 Eylül 2013
AK PARTİ'DE YOĞUN MESAİ
AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, yoğun bir randevu mesaisi geçirerek, çeşitli STK, kurum ve kuruluş yetkililerini ağırladı.
11 Eylül 2013
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI HASTALARI ZİYARET ETTİ
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Arefe günü dolayısı ile bir dizi ziyaretlerde bulundu.
09 Ağustos 2013
AK PARTİ TEMMUZ AYI İL DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen, AK Parti Temmuz ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.
29 Temmuz 2013
AK PARTİ İFTAR YEMEĞİNDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ...
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı tarafından Seyyid Burhaneddin Hazretlerinin türbesinin bulunduğu alanda iftar verildi.
13 Temmuz 2013
AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI
AK Parti Kayseri Teşkilatı, Haziran ayı İl Danışma Toplantısı yapıldı. Melikgazi Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen, İl Danışma Meclisi toplantısına, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TBMM Başkan Vekili Sadık Yakut, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ahmet Öksüzkaya, İsmail T...
01 Temmuz 2013
AK PARTİ BÜNYAN İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen, ve tüm ilçelerde yapılan, AK Parti ilçe danışma toplantılarında, Haziran ayının son toplantısı Bünyan ilçesinde yapıldı.
29 Haziran 2013
AK PARTİ BÜNYAN İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI
Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen, ve tüm ilçelerde yapılan, AK Parti ilçe danışma toplantılarında, Haziran ayının son toplantısı Bünyan ilçesinde yapıldı.
29 Haziran 2013
BAKANLAR TEŞKİLAT MENSUPLARI İLE BİR ARAY GELDİ
Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, "Şu anda Türkiye gibi yükselen yıldız ülkelerle ilgili sorunlar var. O sorunların hepsinin ortak bir gayesi olduğu ortada. İnşallah onların hepsini biz milletin gücüyle bulacağız" dedi. AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile Bilim, Sana...
20 Haziran 2013
AK PARTİ'DEN GENÇLİK ŞÖLENİ
AK Parti Kayseri Teşkilatı Sosyal İşler Başkanlığı tarafından geliri öğrenciler yararına kullanılmak üzere 1. Geleneksel Gençlik Şöleni adı altında konser düzenlendi.
27 Mayıs 2013
AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİSİ YAPILDI
AK Parti Nisan ayı İl Danışma Meclisi gerçekleştirildi. AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, yaptığı konuşmasında, Akil İnsanlar toplantısında çıkan olayları değerlendirerek, "Akil insanlara tepki gösterenler Kayseri ile alakası olmayan, Kayseri'yi temsil eden bir topluluk değildi" dedi.
28 Nisan 2013
AK KADINLAR ORMANINA 100 BİN FİDAN DİKİLECEK.
Ülke genelinde başlatılan 81 ilde 81 AK Kadınlar ormanı kampanyası çerçevesinde 3,5 milyon kadın üye için birer fidan dikiliyor.
15 Nisan 2013
AK PARTİ SOSYAL İŞLER BAŞKANLIĞI 4. BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI...
AK Parti Genel Merkez Sosyal İşler Başkanlığı öncülüğünde, Kayseri İl Başkanlığının katkıları ile 4. Bölge toplantısı Kayseri'de yapıldı.
26 Mart 2013
18 ENGELLİYE AKÜLÜ ARAÇ VERİDİ...
AK Parti Kayseri Sosyal İşler Başkanlığı tarafından başlatılan, 'Engelleri Birlikte Aşalım' projesi kapsamında ilk etapta 18 aileye akülü araç verildi.
26 Mart 2013
YAŞLILAR HUZUR SOFRASINDA BULUŞTU
AK Parti Sosyal İşler Başkanlığı tarafından Yaşlılar Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikte, teşkilat mensupları, huzurevi sakinleri ile bir araya geldi.
26 Mart 2013
MEMUR-SEN'DEN AK PARTİ'YE ZİYARET...
Memur-Sen'e bağlı sendikaların Kayseri şube başkanları, AK Parti'ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
22 Mart 2013
DOÇ DR. YUSUF TEKİN BAŞKANLIK SİSTEMİNİ ANLATTI...
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Yusuf Tekin, "'Başkanlık sistemi Türkiye'yi böler' diyenler halka yalan söylüyor" dedi.
18 Mart 2013
YENİ UFUKLAR'DAN AK PARTİ'YE ZİYARET
Yeni Ufuklar Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Argunşah, AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz'i makamında ziyaret etti.
07 Mart 2013
MİLLETVEKİLİ ÖKSÜZKAYA, SMMMO'YU ZİYARET ETTİ
MİLLETVEKİLİ ÖKSÜZKAYA, SMMMO'YU ZİYARET ETTİ AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya,il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Muhasebeciler Haftası münasebetiyle Kayseri Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası'nı (KSMMMO) ziyaret etti.
02 Mart 2013
MİLLETVEKİLİ ÖKSÜZKAYA'NIN HAFTA SONU MESAİSİ
AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu.
02 Mart 2013
AK KADINLARDAN ENGELLİLER YARARINA KERMES
AK Parti İl Kadın Kolları öncülüğünde, ilçe kadın kollarının da katkılarıyla Engelliler yararına kermes düzenledi.
01 Mart 2013
AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI
AK Parti Kayseri teşkilatının her ay düzenli olarak yaptığı, Şubat ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, “Terörün bitirmek için terörün her yönü ile mücadele edeceğiz” dedi.
28 Şubat 2013
KİMDER'DEN AK PARTİYE ZİYARET
Kayseri İmam Hatip Mezunları Derneği (KİMDER) yönetimi, AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz'i makamında ziyaret etti.
21 Şubat 2013
MİLLETVEKİLLERİNDEN ESNAF ZİYARETİ
AK Parti Kayseri Milletvekilleri, Cuma Namazını Fevzi Çakmak Camii'nde kılarak ardından mahalle esnafını ziyaret etti.
08 Şubat 2013
SİYASET AKADEMİSİ KAPANIŞ DERSİ SOYLU'DAN
Kayseri'de Siyaset Akademisi'nin kapanış dersine konuşmacı olarak katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Siyasette bir zaaf oluşturmak isteyenler 1960 darbesini yaptılar ve siyaseti zaafa düşürüp, güçsüz hale getirdiler. 1971 muhtırasında siyaset güçsüzdü ve 1971 muhtırası...
01 Şubat 2013
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SOYLU, KAYSERİ TEŞKİLATINDA...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, yıllardır Türkiye’nin sağcı-solcu, Alevi-Sünni, Türk-Kürt, laik-anti laik ayrımı yapılmak istenerek oluşturulan tahribatlar üzerinden yönetildiğini ifade ederek, ”Milleti küçümseyen, milleti itilafları üzerinden yöneten bir anlayışla karşı karşıyayız....
01 Şubat 2013
ENGELLİLER İÇİN DEV KAMPANYA
AK Parti Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen "Engellilere Akülü Araç Kampanyası'nda 111 araca ulaşıldı. Yaklaşık 250 bin TL yardım toplanan kampanya ile Kayseri'deki engellilerin araç ihtiyacı büyük oranda karşılanmış olacak.
27 Ocak 2013
ENERJİ HANIM’ KAYSERİ’DEN BAŞLADI!
Enerji Bakanlığı’nın öncülüğünde başlatılan ‘Enerji Hanım’ projesi ilk dersini Kayseri’de verdi. Yıllık 4 milyar lira enerji tasarrufunun amaçlandığı proje kapsamında 21 ilde kadınlara eğitim verilecek.
21 Ocak 2013
AK PARTİ TALAS İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI...
AK Parti, Ocak ayı Talas İlçe Danışma Toplantısı yapıldı. Talas ilçe teşkilatında gerçekleştirilen toplantıya, TBMM Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Sadık Yakut, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Yaşar Karayel, Ahmet Öksüzkaya, İl Başkanı Ömer Dengiz, İl Genel Meclis Başkanı Saadettin Aydın,...
06 Ocak 2013
2013 YILININ İLK DANIŞMA TOPLANTISI MELİKGAZİ'NİN
Her ay düzenli olarak yapılan AK Parti ilçe danışma toplantıları yeni yılda da devam ederken, il binasında yeni yılın ilk toplantısı Melikgazi ilçesine nasip oldu.
02 Ocak 2013
BAŞKÖY'E 30 KONTEYNER EV
Yeşilhisar ilçesine bağlı, Başköy Köyü'nde meydana gelen heyelan sonucu, evleri zarar gören ailelere gönderilmesi hedeflenen 30 adet konteyner ev tamamlandı.
02 Ocak 2013
AK PARTİ İLÇE DANIŞMA TOPLANTILARI TAMAMLANDI...
AK Parti, 2012 yılı ilçe danışma toplantıları, Sarız ve Pınarbaşı ilçe danışma toplantılarının da yapılması ile tamamlandı.
30 Aralık 2012
AK PARTİ FELAHİYE İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI...
AK Parti Felahiye İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı. İl binasında gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, İl Başkanı Ömer Dengiz, İlçe Başkanı Mustafa Gürcü, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı.
28 Aralık 2012
AK PARTİ İNCESU İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI...
AK Parti, Aralık ayı İncesu Danışma Toplantısı gerçekleştirildi. İl binasında yapılan toplantıya, AK Parti Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya, AK Parti Konya Milletvekili İlhan Yerlikaya, AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, İlçe Başkanı İsmail Tekinsiz, İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karay...
26 Aralık 2012
AK PARTİ SİYASET AKADEMİSİ BAŞLADI.
AK Parti tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi'nin 13. dönem eğitimi Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin dersiyle başladı. AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi'nin 13. eğitim döneminin başlaması nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu...
12 Aralık 2012
AK PARTİ ENGELLİLERİ BULUŞTURDU...
AK Parti Kayseri il başkanlığı, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikle engellileri bir araya getirdi. AK Parti Sosyal İşler Komisyonu ve Kadın Kolları tarafından düzenlenen etkinliğe, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ahmet Öksüzkaya, İsmail Tamer, AK Parti Kayseri İl Başkanı Ö...
03 Aralık 2012
TBMM BAŞKANVEKİLİ SADIK YAKUT'UN ACI GÜNÜ
Türkiye Büyük Millet Meclisi (Tbmm) Başkanvekili Sadık Yakut'un babası Ali Yakut (75) vefat etti. Bir süredir hastanede tedavi gören ve Pazar günü hayatını kaybeden Ali Yakut için Hunat Camii'nde cenaze namazı kılındı.
27 Kasım 2012
AK PARTİ İL DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI...
AK Parti Kayseri İl Danışma Toplantısı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katılımıyla yapıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Yıldız, "Türkiye eski Türkiye değil; yalnız siyasetiyle değil, her yönüyle büyüyor" dedi.
27 Kasım 2012
AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ İNCESU OSB'DE...
AK Parti Kayseri Milletvekilleri Ahmet Öksüzkaya ve İsmail Tamer ile İl Başkan Yardımcısı Kubilay Hasan Gürcan, İncesu Organize Sanayi Bölgesi'nde incelemelerde bulundu. İncesu Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Halit Özkaya ve Bölge Müdürü Cemal Oğuzhan tarafından karşılanan...
19 Kasım 2012
AK PARTİ KAYSERİ TEŞKİLATINDAN ANKARA'YA ÇIKARMA
AK Parti Kayseri İl Başkanı Ömer Dengiz, Başkanlığı’nda toplanan 55 kişilik heyet TBMM'de gerçekleşen AK Parti Grup toplantısına katıldı. AK Parti Kayseri İl Başkanlığı'nın organize ettiği, il yönetim kurulu üyeleri, il kadın kolları başkanı, il gençlik kolları başkanı ile ilçe başkanlar...
14 Kasım 2012
BAKAN YILDIZ KAYSERİ BAROSU'NU ZİYARET ETTİ...
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Barosu yeni Başkanı Fevzi Konaç'ı makamında ziyaret etti. Ziyarete, Bakan Yıldız'ın yanı sıra, AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı.
12 Kasım 2012
AK PARTİ MELİKGAZİ İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI...
AK Parti Ekim ayı Melikgazi İlçe Danışma toplantısı gerçekleştirildi. Melikgazi ilçe danışma toplantısı ile ilçelerde danışma toplantıları tamamlandı. İl binasında gerçekleştirilen danışma toplantısına, AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İlçe Başkanı Ti...
31 Ekim 2012
BAKAN YILDIZ PARTİLİLERLE BAYRAMLAŞTI...
Kurban Bayramı münasebetiyle Kayseri'de bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, partililerle bayramlaştı. AK Parti Kayseri il binasında düzenlenen bayramlaşma törenine, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, TBMM Başkan Vekili Sadık Yakut, AK Parti Kayseri Milletvekili ...
28 Ekim 2012
© 2014 Tüm hakları saklıdır.
web tasarım